uygun psikolog

Uygun Psikolog arayışınıza yanıtsız kalmamak adına, ülkemizin içinde bulunduğu hem sosyolojik hem de ekonomik koşulları da göz önünde bulundurarak, psikoterapi hizmetlerinin daha ulaşılabilir olmasını önemsemekteyiz. Psikoterapiye ihtiyaç duyan ancak yeterli bütçeye sahip olmayan, çocuk, ergen ve yetişkin danışanlarımızı uygun ücretli psikolog hizmetimizle buluşturuyoruz. Online ya da yüz yüze hizmet almak için aşağıda yer alan formu doldurunuz.

Uygun psikolog hizmetimiz için destek verdiğimiz konular;

olarak sıralanabilir.

Hayatımızın çeşitli dönemlerinde çözmekte zorlandığımız bir takım sorunlarla karşılaşırız. Bu sorunların nedenini de anlayamayız. Sanki birden bire ortaya çözemediğimiz sorunlar çıkmıştır. Aslında bu durum kişinin şimdiye kadar fark edemediği ya da görmezden geldiği sıkıntıları çözmek için bir sinyaldir. Genelde insanlar yaşamlarının tamamen yolunda gittiğini düşünürler ve halleşmediği, bastırdığı çocukluk anılarının hayatlarını nasıl yönettiği hakkında hiçbir fikirleri olmayabilir. Yaşanılan tatsız bir olayla tetiklenen anı bir takım rahatsız edici semptomlarla (depresyon, öfke problemleri, kaygılar vb.) kişiyi etkileyene kadar da bunun farkında olmazlar.

Bazen ise sorunlar zaten ortadır kişi bunları çözmek için bir yardım alması gerektiğini bilir ancak yardım alacak gücü kendisinde bulamaz ya da nasıl bir yardım alacağı konusunda kararsızlık yaşar.

Bazen de hayatın akışını değiştirmek, yaşam koşullarını geliştirmek ve kişisel potansiyellerini ortaya çıkarmaya ihtiyaç duyarlar.

Bu durumlarda bir uzmandan yardım almak gerekir. Psikoterapi kişinin yaşadığı sıkıntıların nedenlerini anlamasına yardımcı olur. Kişi sıkıntının devam etmesine neden olan davranış kalıplarını fark ederek yavaş yavaş bunları istediği şekilde değiştirmeye başlar. Yaşanan problemlerin çözümünün yanı sıra kişi kendi özelliklerini fark etmeye, yaşamda karşılaştıkları güçlüklerle baş edebilme becerilerini arttırmaya, olumlu yanlarını fark ederek bunları daha aktif bir şekilde kullanmaya başlar. Psikoterapi kişinin kendisini tanımasına yardım eder. Böylece kişi, istediği yaşam şeklini oluşturmaya ve sürdürmeye başlar. Bu da hayat şartlarını iyileşmesine ve yaşam kalitesinin yükseltmesine yardımcı olur.

    Kvkk Onayı (gerekli)
    Onay
    Kvkk Onay Kutusunu işaretlediğinizde gönder butonu aktif olacaktır.

    Ticari İleti Onayı (İsteğe Bağlı)